pilt ütleb rohkem, kui iga vihmapiisa kohta käiks üks sõna. Igatahes sajab. Ja see on hea. Tunded voolavad välja. Parem väljas kui sees, nende kinnihoidmine tekitab pingeid.Masendav on see et ma pole siiamaani millegi vägava üllitisega välja tulnud. Mingi üteluse või sellisega.. seekord öö läbi arvuti taga aja surnuks löömine ei soodustanud seda imekombel. niiet ka seekord, ei tule midagi ilusat.Kui jätta mainimata vihma pilt. Mis ON ilus, nagu vihm isegi.