esmaspäev, 24. veebruar 2014

Ma ütlesin JAH! miks sa siis kadusid...

Lootus, tahe, enthusiasm, kindlustunne, otsing, lootus, ootus, sära, positiivse laengu tipp, takistus, lootus, langev enthusiasm, põhjalikum google, langev lootus, eneseusalduse kadu, pettumus, usu kadu, ootuse purunemine ja lootuse kadu, igavene põrgu. Selline näeb välja minu reisiplaneerimine. Ma ei jõua igavesest põrgust kunagi kaugemale.

esmaspäev, 17. veebruar 2014

Of course, I know that if I never miss a workout, then I will lift bigger weights in the long-run. And that's why systems are more valuable than goals. Goals are about the short-term result. Systems are about the long-term process. In the end, process always wins.

Võõrsõna "probleem" on maakeeles "lahendust nõudev küsimus".

Ma ei saa aru pisikeste kingituste mõttest.
Reisidelt tulemine, lennujaamast pisikese šokolaadi kaasahaaramine, et "mul oleks Sinu jaoks midagi" või postkaartide saatmine kummalistest kohtadest ilma mingi sisuta või tähtpäevade tähistamine suure sõna, väikse väega. Piltpostkaartidel on üllatusmoment, see on armas. Või pilt.
Aga mõte suures plaanis... pehmed väärtused. Praegu ma neid ei mõista.

   *  *  *

"Kasvatamisest vaimsesse väsimusse jõudnud noori sigineb praegusel ajal massiliselt juurde. Neid iseloomustab huvi puudus kõige vastu, isegi selle vastu, mis enne huvi pakkus. Nad hulguvad sihitult, kus juhtub, ja teevad seda, mis ette satub." - Kas ma olen liiga mustad prillid hetkel leidnud?

   *  *  *

PS, elu poleks sama suuta. Suu on meil peas, et rääkida ja kõrvad, et kuulata, mitte kuulda. Suu on pea asi. Rääkimine on peaasi.

  *  *  *

"Kui millegi tegemine tundub mõttetu, siis rumalus on seda teha ja tark on tegemata jätta. Arukas on lasta mõttetus vabaks ning seejärel endalt küsida: on seda üleüldse vaja teha? Kui ikka veel on vaja, siis on vaja. Siis teete, aga siis on tegemisel mõte sees. "

   *  *  *

pühapäev, 2. veebruar 2014

Uus kurss.

Mot on laes. Tunne et on lugu rääkida, kuid midagi nagu rääkida ei ole. Jõetammi tunne.

Väike plaan, suur plaan. Mitte iial võtta elu liiga tõsiselt. Rõhk "liiga".

Loll on see kes põhjust ei leia.
-Tõlgendamine: minevik/olevik.

Kui realiseerida, et 'kõik on võimalik' ja 'pole paremat ega halvemat, on lihtsalt erinevat' millest järeldub et 'pmst ei ole vahet', jääb järele vaid küsimus mida valida. Kõige olulisem on vaid mõistmine, selle mõistmine mida teed.

Vaatame mis nüüd sellest välja tuleb.