sest usk paremasse homsesse
on pask.
elu on täna. homset pole olemas
eilset pole olemas
tänasel päeval.
Meie igapäevast leiba anna meile tänapäev.
mitte homme ega ylehomme, rääkimata eilse eest, vaid ainult täna.
nii nagu igavene homse maniaana- homme ja homme, kõik toimub homme...
homme on ka täna. kuid homset tänast pole täna olemas. see on alles homme, kuid täna seda veel pole.
ela täna. see hetk on väikseim ja suurim, kuid ainus asi, mis sul olemas on kindlalt.
ainus varastamatu varandus. ma loodan.
esmaspäev, 4. juuli 2011
miks inimesed joovad ja suitsetavad
miks inimesed joovad ja suitsetavad?
sest neil ei ole teisi inimesti kes ei jooks ja ei suitsetaks
miks inimesed joovad ja suitsetavad?
sest nad ei tea lihtsamaid mooduseid, mis muresid leevendaks
miks inimesed joovad ja suitsetavad?
neil lihtsalt ei ole midagi paremat teha siin maises elus, ja neil on siin ju see võimalus nende asjadega tegeleda, miks siis mitte ometi!
kuid tunnistagem, inimesed on lihtsalt lollid.
ka mina olen inimene.
ja aru ma sellest
ei saa.
sestap ma lasen teistel
enda eest kõnelda. ja loodan et nad kõnelvad head.
kuid nad vaikivad elust, sest nad joovad ja suitsetavad ja räägivad muust.
sest neil ei ole teisi inimesti kes ei jooks ja ei suitsetaks
miks inimesed joovad ja suitsetavad?
sest nad ei tea lihtsamaid mooduseid, mis muresid leevendaks
miks inimesed joovad ja suitsetavad?
neil lihtsalt ei ole midagi paremat teha siin maises elus, ja neil on siin ju see võimalus nende asjadega tegeleda, miks siis mitte ometi!
kuid tunnistagem, inimesed on lihtsalt lollid.
ka mina olen inimene.
ja aru ma sellest
ei saa.
sestap ma lasen teistel
enda eest kõnelda. ja loodan et nad kõnelvad head.
kuid nad vaikivad elust, sest nad joovad ja suitsetavad ja räägivad muust.
pühapäev, 3. juuli 2011
u know what todoto be be-a-u-tiful

kui kogu elu oleks nii lihtne.. imeline.
tänase päeva tipphetk oli see, kui üks inimene jooksis mulle lauluväljaku juures järele kui ma sõbrantsiga jalutasin. see oli armas temast. ja siis ta lobises minuga, täiesti vabalt.
mulle meeldis.
ja samas üks teine inimene... kes peaks olema väga-väga lähedane, niipea kui minu lähedusse jõudis, tõmbas ainult oma kohalolekuga olemise ja enesetunde nii alllla.
kas ma tähtsustan emotsionaalset enesetunnet üle? see mõjutab juu kogu olemist - önneks(?) või kahjuks.
selge on see et
vaja on välja pääseda
nõiaringist
selmet
kannatada ja piinelda ja äääsida
armasaist hingist.
Tellimine:
Postitused (Atom)