miks inimesed joovad ja suitsetavad?
sest neil ei ole teisi inimesti kes ei jooks ja ei suitsetaks
miks inimesed joovad ja suitsetavad?
sest nad ei tea lihtsamaid mooduseid, mis muresid leevendaks
miks inimesed joovad ja suitsetavad?
neil lihtsalt ei ole midagi paremat teha siin maises elus, ja neil on siin ju see võimalus nende asjadega tegeleda, miks siis mitte ometi!
kuid tunnistagem, inimesed on lihtsalt lollid.
ka mina olen inimene.
ja aru ma sellest
ei saa.
sestap ma lasen teistel
enda eest kõnelda. ja loodan et nad kõnelvad head.
kuid nad vaikivad elust, sest nad joovad ja suitsetavad ja räägivad muust.