teisipäev, 25. detsember 2012

Me kõik oleme surnud.

... Ma ootan. Ma ootan midagi suuremat, elu algust justkui.
Mäletate, kuidas lastelt küsitakse alati, kelleks nad suureks saades saada tahavad? Tollal polnud sellel küsimusel midagi viga, pani unistama. Täna aga, vastupidi, viskab ette ootamise blokaadi - millal ma siis lõpuks suureks saan...
Maailmalõpp on möödas. Mäletate? See kuri kuupäev, kellaaeg on möödas. Meie aga ikka siin. Järelikult me oleme surnud ja see siis ei ole elu, kus saadakse suureks ja kellekski. Järelikult võib kohe olla... keegi.
Faking loogika.

Jumal on surnud.
ütles Nietzsche, kuid varsti suri Nietzshe,
„Sa oled surnud“, ütles talle Jumal

Ma otsin eesmärki. Näib, nagu minu elu eesmärk oleks eesmärgi otsimine. 
Tuim.

Kahesaja aasta pärast pole sellel üldse vahet, kas sa elasin nagu soovisin
kas ma julgesin või kas ma üldse proovisingi nõnda elada ,et elu oleks elamine
... ja igas peeglis peegelduks minu päris olemine




loogika on loovuse vaenlane. Meie eludes haridussysteemi näol.


Järgmiste sammudena tuleb järgmised sammud valjusti välja öelda ja kinnituseks kirja panna. 
See on siis julgus, mille saavutamine ei võta midagi, ja mille olek saab olema elementaarne, kuid mitte ülev. 
Igavene areng? Valmisolekus on sees valmisolek arenguks. 
Tahe Sinna jõuda ja Sealse täpsne asupaik.
Vaheeesmärk? 

Rahu.
Olgu, ma ootan.
Kui ma väga ootan, küll ta siis ka pärale jõuab. See Mina.

neljapäev, 20. detsember 2012

You know, sometimes life really feels like this. Not if I was doing something wrong... They are so cruel to me... and you! So are you too! You are killing me, Life...


Põhiküsimus + põhivastus = meetod

Kuidas seda teha nii, et sa oled sama inimesega erinev inimene?
Kuidas muuta enese mõtteid (?) ja käitumist (->?) nii, et saaks muuta teise suhtumist enesesse?
Kuidas muuta enest et teine muutuks... suhtlemises?

Kuidas muuta aastaid mängitud rolli?





KUIDAS?

laupäev, 15. detsember 2012

Fuck you suckers, thats why.


Me elame inimeste maailmas.

Ja see on nii-ii tohutult hea. Mõtle, kui sa elaksid merepõhjas koos kõigi nende senitundmatute olenditega, seal ühes koopas, kus juhuslikult on veel hapnikku? Niisugune, et ei kujuta ettegi. Mina igatahes.
*kliśeeliselt väljendumine*
Ja siis oleks seegi harjumuspärane...

Tänapäeva maailm ja ühiskond on jõudnud oma arengutasemele. Teadmised, kultuur, diplomaatia,
tagamõtted, allmõtted ja pealisülesanded,
suhtekorraldamised, eneseabikäsiraamatud ja muu selline. Ja valikud. Tuhanded valikud.
Ja siis valikupuudus jälle. Demokraatia ja antipaatia.
Ning inimesed ja asjad...
Asjad...
...

Ei.
Inimesed.
Ja valikud.
Loendamatud valikud.
Peab ainult ära tunda valikud ja olema teadlik kõigist võimalikest.
-Maailm sisaldab liiga palju, kõike ja kõiki ei saa teada, ütlete teie?
Tõsi. Kõike ei saagi. Kuid peab tahtma teada just oma valikuid.

Ja see on see mida mina nüüd teen. Saan tuttavaks oma võimalustega.

kolmapäev, 12. detsember 2012

boheemlaslik õhtupoolik

boheemis joodetakse hõõgveinist täis,
salmes privakohad
ja elu olemisest näis,
et klienditeenindajad kurjad on
ja dirigendid hoolivad.
musimops ja elutahe
muudab seda, mis on lahe
- arusaamu mitmeid, kuid seda tea
ja oluliseks  pea.
inimeste maailmas ininesena elades saad õnnelik olla. ja saad ka mitte olla. kuidas aga soovid- mõte loeb!

neljapäev, 6. detsember 2012

Kisa ja vaev

Kui inimesed saavad enda jaoks täiuslikemaks, siis minu jaoks saavad nad kangemaks. Täiskasvanulikumaks, jäigemaks ja paratamatult ülbemaks, ebainimlikuks.
Täiuslikkusesse pürgimine on inimlik, kuid täiuslik olemine mitte.

Kohutav paradox iseenese seisukohalt võetuna.

kolmapäev, 5. detsember 2012

Tule tööle!

Sobiv kandidaat on üle 170cm pikk, ilus, terve. Vaja on motivatsiooni, inspiratsiooni, sära, usku, lootust ja armastust ning oskust neid edasi anda. 
OTSIN ISIKLIKKU MEELDETULETAJAT. 
Tööülesandeks on tuletada igapäevaselt meelde eluägedust. 
Pakkumistele avatud!