Jälle siin.
Needsamad inemesed.
sama fiil.
Sama nagu alati.
Kuid meelde tuleb möödunu ja möödunus vihkamine on tänases muutunud igatsuseks...
Paradoksaalne ja kummaline
ning tüütu.
See tunne kui sees paisuks kui hiiglaslik õhupall aina suuremaks
mälestuses õnnetunne on suurim.
Minoorne "sepapoisidki" ei muuda seda nii märgatavalt.
Kuigi see oli tore.
toredam kui see ingliskeelne laul, mida Mari nüüd laulab.
Kui sa teaks! Kui Sa vaid teaks!
Kuid sa ei tea ja teada ei saa
sest sulle ma ei ütle
ja ka mitte kellelegi teisele kes võiks sulle mainida..
ja pilti ma siia ei pane.
Ebareaalne!
JA Ander palus just mul käivitada laulu. Selleks sain Michael Buble Everything.
....
Mari peab bättelit sellega- kuid ta ei saa võita.
Kuidas saakski võita sellist laulu selle tunde kõrval mis mus ilutseb?!? Naised ja tunded...
Oh, well...
Mari võitis. Waka waka koos happy endinguga sulnib...
-ainult sellepärast et see polnud See laul koos - Temaga. Nope.
Chool,liiga imalaks kisub.
Pöördun tagasi seltskonda!
SSSinule biiiiig kalli ja kerge põsemusi, kuis ka üks suuuur sisemine õhupall.
neljapäev, 21. juuni 2012
kolmapäev, 13. juuni 2012
"Teed tööd ja rabad nii, et hing paelaga kaelas, jah, vaat see on see õnn..."
Praegu on päikseline suvehommik ja mina joon kassinaeriõie teed mee ja küüslauguga.
Praegu on päikseline suvehommik ja mina olen kõrge kaelusega kampsuniga nelja seina vahel. Veel.
Praegu on suvi ja meil on 12-tunnised tööpäevad. Sorri, õpingupäevad. Proovipäevad. Kuidasiganes nimetada eriala proove mis niimoodi kestavad et normaalne on pool 12 kodu poole hakata suunduma.
Katariina kirik ei ole just parim koht suvitamiseks.
Ometi on see parim koht. Mõnes miskis mõttes ehk loodetavalt ikka...
15. juuni kell 15.00 ja 16.juuni 19.00; 2012
Katariina kirikus ja Dominiiklaste kloostri hoovis
VHK 11.teatriklassi näitlejameisterlikkuse arvestus ja kordusarvestus
W. Shakespeare "Palju kära ei millestiki"
Praegu on päikseline suvehommik ja mina olen kõrge kaelusega kampsuniga nelja seina vahel. Veel.
Praegu on suvi ja meil on 12-tunnised tööpäevad. Sorri, õpingupäevad. Proovipäevad. Kuidasiganes nimetada eriala proove mis niimoodi kestavad et normaalne on pool 12 kodu poole hakata suunduma.
Katariina kirik ei ole just parim koht suvitamiseks.
Ometi on see parim koht. Mõnes miskis mõttes ehk loodetavalt ikka...
15. juuni kell 15.00 ja 16.juuni 19.00; 2012
Katariina kirikus ja Dominiiklaste kloostri hoovis
VHK 11.teatriklassi näitlejameisterlikkuse arvestus ja kordusarvestus
W. Shakespeare "Palju kära ei millestiki"
pühapäev, 10. juuni 2012
Puhkuse veedame me Viljandis, sest seal on paradiis...
Täpipealt selline tunne valitses mind täna hommikul, astudes peale
kahe ja poole tunnist rongisõitu suvesse. Sinitaevas, päike ja soe -
selline puhas kliśee. Ja see polnud kõik veel!
Jõudnuna linna, muretsin hansapäevade pärast - ehk ei pääse aidalegi ligi? Kuid kahtlused olid asjatud, ning seljatin need, olles näiliselt teinud ajalise hüppe... FOLKi!!!
Selline laadamelu, kodune, hubane, ja nii viljandilik. Kerge tiir laadaliste ja laadaputkade seas, seadsin sammud siiski rõemsal meelel aida poole. Vastu võeti kui oma. Torupillilaagrisse nagu nalja viimasel päeval ilma raha makmata osalema! Muidugi kontsert ja terve täiskomplekt sinnajuurde ikka. Muhe.
Ps! Säääerav päev!!
PPs! Neljas kord juba sel aastal Viljandis. Sakzess!
Paljajalu murul käia on hea,
asfaltil ka.
Jõudnuna linna, muretsin hansapäevade pärast - ehk ei pääse aidalegi ligi? Kuid kahtlused olid asjatud, ning seljatin need, olles näiliselt teinud ajalise hüppe... FOLKi!!!
Selline laadamelu, kodune, hubane, ja nii viljandilik. Kerge tiir laadaliste ja laadaputkade seas, seadsin sammud siiski rõemsal meelel aida poole. Vastu võeti kui oma. Torupillilaagrisse nagu nalja viimasel päeval ilma raha makmata osalema! Muidugi kontsert ja terve täiskomplekt sinnajuurde ikka. Muhe.
Ps! Säääerav päev!!
PPs! Neljas kord juba sel aastal Viljandis. Sakzess!
Paljajalu murul käia on hea,
asfaltil ka.
laupäev, 2. juuni 2012
ÜÜRATU
Teater on läbi ja tühjaks jäänd saal, täna siin piisavalt oldud. Siiski mu mõtetel teistmoodi kaal, ehkki see pidevalt kordub.
Ja kordub mu peas Veiko viisijupp, mis Tubin kord kokku on pannud. Ketrab ja laulab kui teatriklass, kes muusikamajja on lastud.
Tolmund ja vaikne on teatrilava, mõtted nüüd selgeks mul mõeldud. Tean mis tahan ja teha ja tahan, välja see pole veel öeldud.
Ja kordub mu peas Veiko viisijupp, mis Tubin kord kokku on pannud. Ketrab ja laulab kui teatriklass, kes muusikamajja on lastud.
Tolmund ja vaikne on teatrilava, mõtted nüüd selgeks mul mõeldud. Tean mis tahan ja teha ja tahan, välja see pole veel öeldud.
Tellimine:
Postitused (Atom)
