teisipäev, 23. august 2011

Aega võttis, aga asja ei saand...





JA eelmine enterius jäi puutumata sellest
imest
imelisest teatest
et ma olen vaba!!!
Vaba nõiaringist ja kaeblemistest
ylemõtlemistest ja petmistest
kõigest sellest kakast,
vähemalt selleks korraks.
Edasise eest ma vastutust ei võta,
kuid annan kõik mis minu võimuses et ei korduks see juhtum...






Jah, ma olen...
...VABA.

Elu varandus...

Nii palju on vahepeal juhtunud. Johtunud viimatisest kribamisest. Asju ilusaid ja valusaid. Ja veel ilusamaid. Ja bla-bla-bla... pointless? Positiivsus alles kogub populaarsust. Veel pole see moes. Veel mitte...

TEGELIKULT...?!?


Etno. Ja FOLK. just my n¤1..
Augustibluus. Chill ja veel uusi häid liine. Ja
Marti ja (peaaegu) Airportjam ja Hiiumaa ja Sigrid (perfi juhtum) ja Saaremaa. Eritähelep. Laugu laut. (Mõtle "aida" peale ja proovi hääldada. Haha.)
Viru Folk (tänud Laurale (l)) Ja perfid chillid Paabli ja Zetodega. Tõnu läksime ka viimasel õhtul otsima... ha. ha.ha. 3, 4 - hea väljend. Vot tak.
JA Tartu. Laurits kutsus, me Elsiga kohe platsis. Óli Ilus. Kordaks. (A)

Ja sellest kõigest (siiski, ETNO ftw!) on tulnud nii palju positiivsust et...oioioi, ma ainult ootan seda hetke, mil saab tallinnast minekut, esialgu hetkiks, hiljem pikemaks.. hetkeks.


kuskile sinna.. keegi soovib liituda (?), hääl, paar kopikat, päts leiba, telk, heal juhul fotokas ja kindlasti instrumendid muusika tarbeks... oojaaaa..