In da wood.
Palju toredaid mõtteid.
esmaspäev, 2. jaanuar 2012
"Õigõ võrokõnõ saa-i kelläao peräst kuras. Kelläl um uma ammõt ja inemisel uma elo." Agu Vissel, "Võrokiilne lugõmik
Hoida kinni ohverdades arengu või liikuda uude, kaotades õige(?) ?
Uuemad postitused
Vanemad postitused
Avaleht
Tellimine:
Postitused (Atom)