In da wood.
Palju toredaid mõtteid.
esmaspäev, 2. jaanuar 2012
"Õigõ võrokõnõ saa-i kelläao peräst kuras. Kelläl um uma ammõt ja inemisel uma elo." Agu Vissel, "Võrokiilne lugõmik
Uuem postitus
Vanem postitus
Avaleht