In da wood.
Palju toredaid mõtteid.
pühapäev, 7. september 2014
Rutiinne.
Peab sundima end pidutsema. Peab sundima end välja minema.
Sest igal juhul ootab sind laupäeva hommikul peavalu ja pühapäeva pärastlõunal masendus.
Siis on nädalavahetuses vähemalt midagi positiivset.
See tunne...
...kui ma ei tea kas ma olen kade sellepärast, sest ma ei saa temaga koos olla või sellepärast et ma ei saa tema asemel seal olla.
teisipäev, 2. september 2014
UUS BLOGI
Tere-tere
kolisin üle wordpress.com'i hetkel
leiate mind tihemini
https://ejkee.wordpress.com/
Tsau!
Uuemad postitused
Vanemad postitused
Avaleht
Tellimine:
Postitused (Atom)