In da wood.
Palju toredaid mõtteid.
pühapäev, 7. september 2014
See tunne...
...kui ma ei tea kas ma olen kade sellepärast, sest ma ei saa temaga koos olla või sellepärast et ma ei saa tema asemel seal olla.
Uuem postitus
Vanem postitus
Avaleht