pühapäev, 28. oktoober 2012
pühapäev, 21. oktoober 2012
Mitte midagi tegemisest
Mõni päev lihtsalt on selline - molutamine.
Fred Jüssi - Pealisulesanded
Kuid seejuures produktiivne, ja veel ülimalt.
Parem oleks.
Fred Jüssi - Pealisulesanded
Kuid seejuures produktiivne, ja veel ülimalt.
Parem oleks.
neljapäev, 18. oktoober 2012
kolmapäev, 17. oktoober 2012
Rule for succsessful living No.1 and 2
Take life with little bit more humor than it deserves.
and
Be open for ...life. Everything!
Advertaisement: http://ursuccessful.blogspot.com/
and
Be open for ...life. Everything!
Advertaisement: http://ursuccessful.blogspot.com/
teisipäev, 16. oktoober 2012
Vaata, ma kukun ja keegi mind püüda ei tea
Üksildus ja üksindus
XII klass ja eriala - teater
otsa pop-jazz eelõpe - solf ja eriala (flööt)
ped praktika ohver (trompet)
torupill ja tunnid
hääleseade ja laul(ud)
töö õhtuti, teatris, tihti
vähemalt kaks teatrietendusekülastust nädalas viimaste nädalate põhjal
haaarjutamine
SINA jäänuste kokkukorjamine
ja Õpilasakadeemia.
Ning eraelu - st mõni väljasõit Viljandisse ja mõni kellegi sünnipäev/(kooli/sõprade)kontsert.
Ja lisaks kõigele sunniviisiliselt enam-vähem vabad pühapäevad.
KAS MA PINGUTASIN ÜLE SEL AASTAL?
XII klass ja eriala - teater
otsa pop-jazz eelõpe - solf ja eriala (flööt)
ped praktika ohver (trompet)
torupill ja tunnid
hääleseade ja laul(ud)
töö õhtuti, teatris, tihti
vähemalt kaks teatrietendusekülastust nädalas viimaste nädalate põhjal
haaarjutamine
SINA jäänuste kokkukorjamine
ja Õpilasakadeemia.
Ning eraelu - st mõni väljasõit Viljandisse ja mõni kellegi sünnipäev/(kooli/sõprade)kontsert.
Ja lisaks kõigele sunniviisiliselt enam-vähem vabad pühapäevad.
KAS MA PINGUTASIN ÜLE SEL AASTAL?
esmaspäev, 15. oktoober 2012
neljapäev, 4. oktoober 2012
"See hetk on sulle... imeilus romantika... küllap mulle... koiduni sellest... nii räägiksid sa..."
Kujutle üht perfektset teatrikülastust. Sa oled seda pikalt ette planeerinud. Viimased paar päeva on möödunud rõõmsad ootuses, olles vaid hajameelselt argiste tegevuste juures. Usaldusväärsed inimesed räägivad sulle eesoleva etenduse kohta ainult ülivõrdes kiidusõnu. Viimaks saavad kauaoodatud päeva kohustuslikud toimetused läbi, kiirustades sööd hommikul kodust võetud pudrustunud munasalati, et teatris mitte nälga surra, ja jalutad rahulikult läbi vanalinna teatri poole. Paari tänavavahe kaugusel näed eemalt oma teatrikaaslast, too märkab sind ja ootab. Meeldivalt kestusteluledes jõuate teatrimajja, ebavajalikud asjad ja riided jätate garderoobi valve alla ning seejärel toob sinu kaaslane välja sigarillokarbi. Kenas, kuid mitte üleliia värske õhuga suitsuruumis areneb vestlus veelgi edasi meeldivail teemail. Umbes veerand tundi hiljem, olles just finišeerinud sigarillodega, võtab su kaaslane ühe kõne vastu. Ning suitusuruumist väljudes teatab ta, et kohvikus oodatakse teid kohvile ja koogile. Trügite läbi ootava massi kohvikuleti äärde, koheselt märgatakse teid ja tuuakse vajalikud asjad kätte - loomulikult ilma et raha omanikku vahetaks. Lõpetanud suupiste, on aeg liituda saaliukse poole liikuva massiga ja leida seal sees oma koht. Piletite puudumise tõttu pole teil ka kindlaid istmeid. Veel üks kõne ja juba tormabki sisse maja administraator ja paigutab teid parimatele tühjadele kohtadele.
Kõlab liiga ilusti, et päriselt juhtuda?
Oodakem veidi, see pole kõik veel. Veel tuleb hiidnaine Kreonta oma võluapelsinidega...
Ning etendus algab. Ja see on täielik katastroof. Suurepärane plastika, parim tehnika, efektne lahendus... kuid kunstist pole haisugi. Suurest kunstist, mis liigutaks või tekitaks justkui uue hingamise. Kas ma soovin liiga palju? Eeldan teatrilt tema eesmärgi täitmist? Kohutav, inimesed ei taha. Ei taha teha....
Olgu, see polnud halb. Kuid ei kuulu etenduste hulka, mida ma teine kordgi vaatama läheks.
http://www.youtube.com/watch?v=Y1jFUooIqwUhttp://www.youtube.com/watch?v=Y1jFUooIqwU
Kõlab liiga ilusti, et päriselt juhtuda?
Oodakem veidi, see pole kõik veel. Veel tuleb hiidnaine Kreonta oma võluapelsinidega...
Ning etendus algab. Ja see on täielik katastroof. Suurepärane plastika, parim tehnika, efektne lahendus... kuid kunstist pole haisugi. Suurest kunstist, mis liigutaks või tekitaks justkui uue hingamise. Kas ma soovin liiga palju? Eeldan teatrilt tema eesmärgi täitmist? Kohutav, inimesed ei taha. Ei taha teha....
Olgu, see polnud halb. Kuid ei kuulu etenduste hulka, mida ma teine kordgi vaatama läheks.
http://www.youtube.com/watch?v=Y1jFUooIqwUhttp://www.youtube.com/watch?v=Y1jFUooIqwU
Tellimine:
Postitused (Atom)