teisipäev, 28. juuni 2011
ei midagi uuut. tuut.tuut.
ja need kõik on vaid sõnad.
kasutud.
asjatud.
mõtteta.
geniaalsuse tipus..

Nohh.. ei saa vähesmasti öelda et ma ei satuks huvitvaisse kohtadesse netis. Vägev, ratas, mille muudad käruks ja shoppad ilma kartusetta et ära sõidab ratas iseseisvalt.
http://www.treehugger.com/files/2010/07/bike-transforms-into-shopping-cart-leaves-no-excuses-for-drinving-to-the-store.php
PÄIKEST! päikest? ..päikest...
üht asja pole veel. shokolaadi.
laulupidu - enne olnud, suvi- enne olnud, saaremaa - enne ollnudd..
inimesed on igavad ja ma ei suuda neile midagi pakkuda, mis võiks köita minu külge. kindlasti mitte seksuaalses mõistes polnud see mõeldud.
See ongi minu mure - ma tahan midagi uut, kuid samas olen ise klammerdunud vana külge.. vana pole halb, kuid see on siiski enne olnud.
tahaks midagi suuremat ja võimsamat, midagi mida oodata. paar aastat tagasi oligi näituseks laulupidu selline asi. praegu mitte.
midagi ..eesmärki. mis annaks mõtte. annaks jõudu. tegevust. meeldivust ja tagasisidet. ilusaid inimesi. head.
neljapäev, 23. juuni 2011
kolmapäev, 22. juuni 2011
do what u do..
'couse it is riddiculus, actually?
until all the bad comes to you. then.. catch a gun & RUN!
or die.
simple!
noorus.. on hukas?!?

kui sellised võivad omaealistele isegi seksikad tunduda, arvestades musklit ja erootilise meedia mõju lastele,
siis mida teha 5-aastase õega, kes teatab naabripoisi sünnipäevalt tulles rõõmsalt, et mängis poistega musikulli?
kuulsin isiklikult esimest korda sellisest asjast. poleks iial arvanud et 12 aastat noorem õde on minust rohkem kogenud. noh, praegu veel.
Heii.. why not?
pühapäev, 19. juuni 2011
pilvine / päike?
meri, telk, sääsed, grill ja lõke.
hiljem mitte üht sääkse ja ülimuhe olemine.
(K)
reede, 17. juuni 2011
flow j'a'tkub..
l2pakas ei taha korralikult dshembe peal seista. mina tahan v2ga korralikult aknalaua peal istuda.
m6teteis istun juba saarel
nii m6nus olek sellest
.hea.
j2rgmine n2dal juba
ma olengi j2lle
oma happy places.
rahu armsad.
teisipäev, 14. juuni 2011
olematu olemuse olematu kestus.
on isegi võimalik
täiesti ära deletida.
sa lihtsalt vajutad nuppu.
kerge!
ja siis ongi mõned paragrafid su elust täielikult hävinud.
isegi kui suudad need taastada,
ei ole need samad
mis olid ennem.
arvatagu mis tahes.
Ekstaas.ist
Fucked up city every day
Everything is just a lie
Fucked up city till I die
palju on öelda kuid. sõnu pole.
üks lugu.
päikest!!8D
esmaspäev, 13. juuni 2011
maMinema
Tahaks mõtlemise ära keelata. Lasta end juhtida millelgi muul. kui inimesed ja mõtted välja lõigata... jääb järgi siiski veel keskkond. keskkonnad võiks ka osaliselt ära muuta. oleks parem
Atmosfäärid jääksid. enamuses. Mõningad....
niipea, kuis istun arvuti taha, et kirjutada, on mõtted peast läind. see idee on rahustav. nii nagu kunagi oli yts inime, kelle praegu tahaks lihtsalt välja lõigata. kas ennast tema elust või teda enda omast. kuidas üksainus sõna mingil teatud ajahetkel võis mõjutada niiiiii pladi palju!! kui ma vaid oleks teadnud et kõikidele, tõesti kõikidele, ei pea "tsau!" lambiselt ütlema...
lihtsalt hjalb.
ma tahan lihtsalt ära.
200 aasta pärast...
200 aasta pärast
Biiltid olid kuulsamad kui Jeesus ütles Lennon ja kogu maailm põletas siis põrnikate plaate
Poole aasta pärast ostsid nad kõik plaadid tagasi, sest aru said et armastusest laulda ja Piiblit lugeda on vist üks ja sama
Jumal on surnud ütles Nietzsche, kuid varsti suri Nietzshe,
„Sa oled surnud“, ütles talle Jumal
ja Nietzschel hakkas piinlik oma kuulsa lause eest
Kahesaja aasta pärast sel ei ole üldse vahet ,
kes mida kellel ütles, aga praegu küll
Bob Marley laulis laule, mis on kirjutatud inimese südamete seintele – need ei aegu iial
kui Viiding luges trammis oma luulet, ta ei teadnud, et ta puhkama ei jäägi heintele
vaid sureb hoopis saunas, oma sõbra silme all, rääkis mulle Indrek Hirv
Alender laulis alati veest sinisest ja suurest – kas tõesti teadis ta, et meri kord ta alla neelab?
kaheksasaja inimesega koos siis ta põhja läks, kuid enne laulis veelkord merest suure valge korstna kõrval
nii nad räägivad ja mulle meeldib uskuda
Kahesaja aasta pärast sel ei ole üldse vahet, mis nad kokku luuletasid, aga praegu küll
Einstein ütles miskit väga olulist kui ta ei viitsind relatiivsusega enam üldse jamada
Kui mesilased surevad me maal, siis kõigil meil on ainult neli aastat sellel suurel keral elada
Nad juba surevad. Pooled neist on juba läind.
Kas teadsite, et Hitler peale surma põrgusse ei läinudki,
sest põrgut pole olemas?!
Paradiis ja põrgu on siin ja praegu ja mõnel mõlemad
Ka sellest Adolf aru sai, kui lasi kuuli pähe
Kahesaja aasta pärast sel ei ole üldse vahet, kes mida kokku keeras, aga praegu küll
Imestasid indiaanlased miks meie kõike asju nõnda palju armasame ikka osta müüa
varsti on tõepoolest kõik ju maha müüdud, aga avastame, et see raha ei kõlba üldse süüa
võileib „jakobsoniga“, olete te proovinud?
Kahesaja aasta pärast leban oma surivoodil naeratava perekonna ees
lapselaps mul küsib „kallis vanaisa mis sa oled teinud oma pika elu sees?“
„Raha teenisin!“ ma küll ei tahaks vastata
Kahesaja aasta pärast pole sellel üldse vahet, mis on minu pangakontol, aga praegu küll
Kahesaja aasta pärast pole sellel üldse vahet, kas sa elasin nagu soovisin
kas ma julgesin või kas ma üldse proovisingi nõnda elada ,et elu oleks elamine
ja igast jäljest võrsuks lill
ja igast sõnast võrsuks puu
ja igast naeratusest sirguks teine naeratus ja igas peeglis peegelduks minu päris olemine
Kahesaja aasta pärast pole sellel üldse vahet , kas ma täna armastasin, aga praegu küll
Kahesaja aasta pärast pole sellel üldse vahet, mis ma teile täna laulan, aga praegu küll
by indigolapsed
It's rainin' day, hallelujah.
pilt ütleb rohkem, kui iga vihmapiisa kohta käiks üks sõna. Igatahes sajab. Ja see on hea. Tunded voolavad välja. Parem väljas kui sees, nende kinnihoidmine tekitab pingeid.Masendav on see et ma pole siiamaani millegi vägava üllitisega välja tulnud. Mingi üteluse või sellisega.. seekord öö läbi arvuti taga aja surnuks löömine ei soodustanud seda imekombel. niiet ka seekord, ei tule midagi ilusat.Kui jätta mainimata vihma pilt. Mis ON ilus, nagu vihm isegi.
tuut tuut tuut
Kolimine freewebsist siia . mõistlik.
rohkem praegu ei räägi. hiljem. jõuab.
chichinäu.








