Mul tuli, siis kui ma koju kõndisin, yts lugu. See toimis nii, et pärnu mnt-l parandasid mehed trammitee juurdest auke. ja siis ma mõtlesin et trammid , mis sealt mööda sõitsid, eksole, olid kõigil DEPOO märgid ees ja sõitsid vägaväga aeglaselt.ja siis onju, tulid sealt viru poolt kaks trammi yksteise taga jälle aeglaselt. siis esimene tramm sõitis sõnakuulelikult teeparandajate vahelt läbi, ja teine tramm ei läinud kohe järgi , vaid hoidis pikivahet, ootas kuni esimene tramm ära läks. ja siis, töömehed kärsitud juba, võttis ta multikategelaslikult hoogu ja kihutas töömeeste vahelt läbi, pritsides asfalti tooreid tykke kummalegi poole laiali. siis, jõudnud täiega teise trammi taha, hüppas ta kõrvalrööbastele ja kihutas vastasssuunarajal esimesest aeglasest trammist mööda ja hyppas otse selle ette.ja siis pani edasi.
päikest!!8D