teisipäev, 30. aprill 2013

...elu on mäng.

Ma ikka kipun end unustama. Lubasin kord, et ma põhimõtteliselt enam ei muretse.
Nüüd pean lubama lubadustest kinni pidada. JA neist kinni pidama JA mitte muretsema. Sest...

pühapäev, 28. aprill 2013

just

Kus on minu jumal? Ma igatsen oma jumalat, rõõmu.

See kummitab mind kogu aeg. Raske on rõõmuta elada. On!

Teatud elemendid mõjuvad inimestele. Toovad välja parima.
Parim on subjektiivne.

laupäev, 27. aprill 2013

Itaalia vanasõna

"Sõbra alalhoidmiseks on vaja kiolme asjaolu: austada, kui ta viibib kohal, kiita teda, kui ta on ära, ning abistada teda tema vajadustes. 

laupäev, 13. aprill 2013

KEvad: +6*C

Täna jälle. Miks Henri mu unedesse pidevalt ronib? Ise on veel Pr-maal praegu.
Seekord siis lühikeste juustega. Oi, mis koshaar sellest tekkis. Meh.

Viimased fu*king tunnid said läbi! Kool võib end pea peale keerata nüüd. Ja ärgu mängigu perekonda, kui seda ei ole - eelmine oli ses mõttes mõistlikum, see ei tunginud kõigi eraellu ja ei võtnud kõike nii südamesse. Double-meh.

Teatrist ma praegu ei räägi, see on hetkel U-kujuline - kahe otsaga, kuid mõlemad otsad on minu juures ja annavad endast märku maaima parima ja halvima asjana.

Muusikast ei jaksa rääkida.

kõigest muust ei viitsi.
The End.