In da wood.
Palju toredaid mõtteid.
teisipäev, 30. aprill 2013
...elu on mäng.
Ma ikka kipun end unustama. Lubasin kord, et ma põhimõtteliselt enam ei muretse.
Nüüd pean lubama lubadustest kinni pidada. JA neist kinni pidama JA mitte muretsema. Sest...
Uuem postitus
Vanem postitus
Avaleht