Tahan keeli osata. sestap õppida neid.
Tahan suhelda, sestap reisida, olla positiivne ja selliseid inimesi kohata.
Istun viimasel ajal naelutatult tablette põrnitsedes - kas peaks sellega minema raha teenima, kui ma seda niikuinii kogu aeg teen?
Okei, ma tahan ka jämmida ja teatrit teha ja organiseerida ja meeldivalt aega veeta, ka festivalisel ja kontserditel, kuid kas see ei ole mitte hobi? Ma tahan öelda, et kui meeldivat asja liiga palju saab, kas see ära ei tüüta? Ilmselt mitte seni, kuni suudab seda meeldivana hoida ja teadlikult.
Varsti. Varsti ma teen selle otsuse. Mitte et see midagi liiga suurt või otsustavat oleks.
Seda mitte. Sest põhiline on ju pidevalt olemas.
Hoida asja positiivsena. Sellisena nagu sulle meeldib. Elada!