pühapäev, 7. september 2014

Rutiinne.

Peab sundima end pidutsema. Peab sundima end välja minema.
Sest igal juhul ootab sind laupäeva hommikul peavalu ja pühapäeva pärastlõunal masendus.
Siis on nädalavahetuses vähemalt midagi positiivset.

See tunne...

...kui ma ei tea kas ma olen kade sellepärast, sest ma ei saa temaga koos olla või sellepärast et ma ei saa tema asemel seal olla.

teisipäev, 2. september 2014

UUS BLOGI

Tere-tere
kolisin üle wordpress.com'i hetkel
leiate mind tihemini https://ejkee.wordpress.com/
Tsau!

laupäev, 9. august 2014

Lahkuminekud on rängad.

Aga nende ette läbielamine veel rängem.
Nutetud pisaraid tagasi ei võida, seega pärast on hooleta. Kuiv.

Ainus asi, mida ma kardan, et sellest blogist saab ka üks negatiivsuse peegel, nagu eelmisest. Sest siis on ka lõpp.

reede, 23. mai 2014

Leidke omale aktuaalne teema...

Käes! Hetkel on selleks plaanid. Plaanid, planeerimine, plaanimuutused, plaanimajandust, tõrked plaanides, hämming... Ja see kas yldse plaanid. Miks plaanid?

Kordan oma eelmisi mõtteid: tore on lugeda raamatut, kus on kirjas enese alateadlikud mõtted. Nimelt. Kui hetkel, mil tundub et kõik lahedad ja edukad omavad elus mingit plaani, mille järgi vastaval hetkel vastavaid asju teha, loed järgnevat, on see Atlase kergendus palli maha veeretades: "Ära püüa elu sundida vastavalt mingile plaanile. Lase elul areneda loomulikult. See on palju rikkam kogemus, kui sa oleksid kunagi osanud ette kujutada. Nagu öeldakse: mine vooluga kaasa."


***

"Tõenäolsus, et juhtub mingi üldine sündmus, on palju tõenäolisem, kui konkreetne."
Tuleb naljakal moel meelde aeg, mil olin 14-15 ja teadsin, et pop olemiseks peab sul poiss olema ( juhul kui oled tüdruk). Sugereerisin endale umbes 3 kuud igal hetkel peegli ette sattudes "soovin, et mul oleks boyfriend". Ja voila, palju aega siis ei läinudki, ei soovind ju kindlat isikut enda kõrvale. Lisaks eelmainitule saab siit teise moraali ka välja lugeda, selle, mil määral sõna jõud ja soovimine toimib. See toimib. Uhkelt.

***

Shalalalalaa!

Veel yks oluline mõte

Suvel tuleb unistada, vihmalõhnalises metsas. Suvel tuleb tegutseda, toomingaaroomises linnas.
Kui pole suve, tuleb liikuda sinna kus on suvi. Enam ei oota ma suve. Ma lasen suvel end ootada ja leian ta, enne kui tema mind.
Et oluline ära ei ununeks, ytlen lisaks, et suvel on kõik rõõmsamad. Põhjamaalastele piisab vähesest, et neid hyppama panna. Suvel pole kohustusi, suvel on ellusuhtumine vabam, sellest see rõõmsam. See on oluline meeles pidada.

"Parimad raamatud räägivad sellest, mida me juba teame." -1984, by G. Orwell

... Mis ka ei juhtuks, keegi ei saa tõelist sind ära võtta. Niiet järgmine kord, kui sul oh koleda soengu päev või suur vinn keset nägu, ära poe peitu. Hoia uhkelt pea püsti. Astu maailmale vastu." 
- Eesmärgivaba elu, by Stephen M. Shapiro

Ehk veel üks raamat must have raamatute nimekirja. Nyyd on neid suisa kaks!
"Harjumuse jõud" Äripäev, autorit ei mäleta ja eelpoolmainitu.