In da wood.
Palju toredaid mõtteid.
laupäev, 9. august 2014
Lahkuminekud on rängad.
Aga nende ette läbielamine veel rängem.
Nutetud pisaraid tagasi ei võida, seega pärast on hooleta. Kuiv.
Ainus asi, mida ma kardan, et sellest blogist saab ka üks negatiivsuse peegel, nagu eelmisest. Sest siis on ka lõpp.
Uuem postitus
Vanem postitus
Avaleht