laupäev, 13. aprill 2013

KEvad: +6*C

Täna jälle. Miks Henri mu unedesse pidevalt ronib? Ise on veel Pr-maal praegu.
Seekord siis lühikeste juustega. Oi, mis koshaar sellest tekkis. Meh.

Viimased fu*king tunnid said läbi! Kool võib end pea peale keerata nüüd. Ja ärgu mängigu perekonda, kui seda ei ole - eelmine oli ses mõttes mõistlikum, see ei tunginud kõigi eraellu ja ei võtnud kõike nii südamesse. Double-meh.

Teatrist ma praegu ei räägi, see on hetkel U-kujuline - kahe otsaga, kuid mõlemad otsad on minu juures ja annavad endast märku maaima parima ja halvima asjana.

Muusikast ei jaksa rääkida.

kõigest muust ei viitsi.
The End.