reede, 17. juuni 2011

flow j'a'tkub..

jaa nii see ongi. nii m6nus on olla praegu. indigolapsed lindistuselt, vihm akna taga, sisemus rahulik.. ja nagu n2rvamine oleks v6imatu hetkel. nii hea tunne...

l2pakas ei taha korralikult dshembe peal seista. mina tahan v2ga korralikult aknalaua peal istuda.

m6teteis istun juba saarel
nii m6nus olek sellest
.hea.
j2rgmine n2dal juba
ma olengi j2lle
oma happy places.




rahu armsad.