In da wood.
Palju toredaid mõtteid.
pühapäev, 19. juuni 2011
pilvine / päike?
eile öhtu.. uu, meeldejääv.
meri, telk, sääsed, grill ja lõke.
hiljem mitte üht sääkse ja ülimuhe olemine.
(K)
Uuem postitus
Vanem postitus
Avaleht