esmaspäev, 13. juuni 2011

maMinema

Tunnen et tahaksin mõned inimesed oma elust jäädavalt välja lõigata. nagu poleks neid kunagi olnud. tahaksin ennast ka välja lõigata. liig palju on untsuläinud kaadreid ses elufilmis.

Tahaks mõtlemise ära keelata. Lasta end juhtida millelgi muul. kui inimesed ja mõtted välja lõigata... jääb järgi siiski veel keskkond. keskkonnad võiks ka osaliselt ära muuta. oleks parem

Atmosfäärid jääksid. enamuses. Mõningad....



niipea, kuis istun arvuti taha, et kirjutada, on mõtted peast läind. see idee on rahustav. nii nagu kunagi oli yts inime, kelle praegu tahaks lihtsalt välja lõigata. kas ennast tema elust või teda enda omast. kuidas üksainus sõna mingil teatud ajahetkel võis mõjutada niiiiii pladi palju!! kui ma vaid oleks teadnud et kõikidele, tõesti kõikidele, ei pea "tsau!" lambiselt ütlema...

lihtsalt hjalb.
ma tahan lihtsalt ära.