teisipäev, 28. juuni 2011

PÄIKEST! päikest? ..päikest...

Tundub uskumatu et tõesti pole midagi uut siin päikese all. See kõik on enne olnud, seesama mõtte tulem, kuid midagi uut.. mis oleks esmakordne.. ilus.. pole!-.-.
üht asja pole veel. shokolaadi.
laulupidu - enne olnud, suvi- enne olnud, saaremaa - enne ollnudd..
inimesed on igavad ja ma ei suuda neile midagi pakkuda, mis võiks köita minu külge. kindlasti mitte seksuaalses mõistes polnud see mõeldud.
See ongi minu mure - ma tahan midagi uut, kuid samas olen ise klammerdunud vana külge.. vana pole halb, kuid see on siiski enne olnud.

tahaks midagi suuremat ja võimsamat, midagi mida oodata. paar aastat tagasi oligi näituseks laulupidu selline asi. praegu mitte.
midagi ..eesmärki. mis annaks mõtte. annaks jõudu. tegevust. meeldivust ja tagasisidet. ilusaid inimesi. head.