TEGELIKULT...?!?
Etno. Ja FOLK. just my n¤1..
Augustibluus. Chill ja veel uusi häid liine. Ja
Marti ja (peaaegu) Airportjam ja Hiiumaa ja Sigrid (perfi juhtum) ja Saaremaa. Eritähelep. Laugu laut. (Mõtle "aida" peale ja proovi hääldada. Haha.)
Viru Folk (tänud Laurale (l)) Ja perfid chillid Paabli ja Zetodega. Tõnu läksime ka viimasel õhtul otsima... ha. ha.ha. 3, 4 - hea väljend. Vot tak.
JA Tartu. Laurits kutsus, me Elsiga kohe platsis. Óli Ilus. Kordaks. (A)
Ja sellest kõigest (siiski, ETNO ftw!) on tulnud nii palju positiivsust et...oioioi, ma ainult ootan seda hetke, mil saab tallinnast minekut, esialgu hetkiks, hiljem pikemaks.. hetkeks.
kuskile sinna.. keegi soovib liituda (?), hääl, paar kopikat, päts leiba, telk, heal juhul fotokas ja kindlasti instrumendid muusika tarbeks... oojaaaa..