sest usk paremasse homsesse
on pask.
elu on täna. homset pole olemas
eilset pole olemas
tänasel päeval.
Meie igapäevast leiba anna meile tänapäev.
mitte homme ega ylehomme, rääkimata eilse eest, vaid ainult täna.
nii nagu igavene homse maniaana- homme ja homme, kõik toimub homme...
homme on ka täna. kuid homset tänast pole täna olemas. see on alles homme, kuid täna seda veel pole.
ela täna. see hetk on väikseim ja suurim, kuid ainus asi, mis sul olemas on kindlalt.
ainus varastamatu varandus. ma loodan.