JA eelmine enterius jäi puutumata sellest
imest
imelisest teatest
et ma olen vaba!!!
Vaba nõiaringist ja kaeblemistest
ylemõtlemistest ja petmistest
kõigest sellest kakast,
vähemalt selleks korraks.
Edasise eest ma vastutust ei võta,
kuid annan kõik mis minu võimuses et ei korduks see juhtum...
Jah, ma olen...
...VABA.