neljapäev, 6. detsember 2012

Kisa ja vaev

Kui inimesed saavad enda jaoks täiuslikemaks, siis minu jaoks saavad nad kangemaks. Täiskasvanulikumaks, jäigemaks ja paratamatult ülbemaks, ebainimlikuks.
Täiuslikkusesse pürgimine on inimlik, kuid täiuslik olemine mitte.

Kohutav paradox iseenese seisukohalt võetuna.