pühapäev, 2. veebruar 2014

Uus kurss.

Mot on laes. Tunne et on lugu rääkida, kuid midagi nagu rääkida ei ole. Jõetammi tunne.

Väike plaan, suur plaan. Mitte iial võtta elu liiga tõsiselt. Rõhk "liiga".

Loll on see kes põhjust ei leia.
-Tõlgendamine: minevik/olevik.

Kui realiseerida, et 'kõik on võimalik' ja 'pole paremat ega halvemat, on lihtsalt erinevat' millest järeldub et 'pmst ei ole vahet', jääb järele vaid küsimus mida valida. Kõige olulisem on vaid mõistmine, selle mõistmine mida teed.

Vaatame mis nüüd sellest välja tuleb.