Kui öeldakse, et ükski heategu ei jää karistamata, siis ei teki tahtmist
sellesse uskuda. Kuid kui ütelda, et igal halval asjal on hea külg ka,
võetasse see palju suurema ovatsiooniga vastu.
***
...
Ajad. Inimesed, sõbrad... hetkeline alltekst on tohutu kuid kaotab oma
olemuse kui vaid neid sõnu lugeda. Tunne on et ega ka see postitus
teistest pikem ei saa olema.
***
Hipistun.
Eile sõitis lukus jalgratas ise ära. Täna lendas sestap telefon minema. Kasu ei ühtigi.
Aga need on [A]sjad.
Hingetud ja ainult kasulikud.
Lihtsam
neid kaotada kui sõpru. Just möödajalutanud Eerik koos Katrega
tuletasid tugevalt seda meelde. Katre väitis kunagi minu suust tulnud
tema pihta halbu sõnu, mida mina ei mäleta end ütlevat olnud. Läts..
***
Praegu tundub olevat üks suurepärane hetk. Hetk mis ma olen hetkes. Üks imelisemaid tundeid ilmas. Reaalsusetaju olemises..
***
Ootan
huviga häid tagajärgi telfi ja jalgratta minemisest. üks on hetkel juba
käes, hetk. ja vesi. ja loojuv päike sinitaevas. ja marie underi kuju.
selline huvitav seik.
JA kui vaadata edasi, st nüüd kodus olles ja asja postitama hakates tegin just kokkuvõtte et täna on tulnud mulle sisuliselt kolm tööpakkumist. Kas need on esimesed positiivsed märgid?
Tahaks loota.
Stora hugs!!