reede, 30. november 2012

Kui sul tuju halb...

...siis julge seda teistelegi näidata,
kui tuju halb,
siis kõtu täis sa söö.
Toit on hea! Toit on hea! Toit on parim maa-ilma peal!

Kui sul tuju halb,
siis ära vingu sa.
Kui sul tuju halb,
siis ära liiguta.
Kui tuju halb,
siis mõtle mis võiks juhtuda,
kui alati sul tuju oleks hea, ja ainult hea.

* * *

Kui sul tuju jälle hea,
siis pane kirja see.
Kui sul tuju jälle hea,
mis meele rõõmsaks teeb.
Kui sul tuju jälle hea,
siis julge seda endalegi tunnistada,
et hea meel on hea meel on hea.

Kui sul tuju hea, siis...

JUST DO IT! GO FOR IT FOR THE WIN