neljapäev, 3. oktoober 2013

Tegelen enesearendamisega siin.

Vaata suurt plaani. 200 aasta pärast?
Ei pea arstiks sellepärast minema et end tingimata ajalukku kirjutada, või sõda alustama,
kuid
 mina usun
motivatsiooni.
Selles on edasiviiv jõud.
Tahe teha, mitte raha, me kipume unustama. Elu, mitte vahendid.

Seepärast, ela! Ja naudi energiat, naera välja eenergiaimejad, muuda suhtumist.
Mõtle SUURELT.
Mõtle ise.