Palju kära.
Aga kõik on vait.
Nohisevad nurgas ja pühenduvad.
Mina kritiseerin. Mitte, et nad oleks halvad ja neid peaks kritiseerima, vaid ma teen seda, et ennast veenda.
Ja ühiskonda! Ühiskond on tohutu arvamus ja talle ei saa kunagi täiesti meele järgi olla.
Aga ühiskond tahab näitemängu ja selleks on vaja Saladust.
Ärge lootke siit oma elutõde leida, me oleme erinevas kohas oma mittekronoloogilisel arenguteel. Siin on ainult sõnade kogumid et veenda mind. Ja vahel ka teisi. Ja vahel et olla lihtsalt ilus kirjanduslik mull.