neljapäev, 12. detsember 2013

...

Ma olen tänaseks olnud juba kuu aega 20 aastat vana. See on naljakas, sest see peaks olema kõige tibilikum aeg sinu elus. Aga ma pole beibe ja sellega rahul. Kuid et jutt liiga ma-pole-beibe-ja-sellega-rahul ei muutuks, siis ma sellest rohkem ei räägi. Stereotyybist on asi igatahes kaugel. Vähemalt minu peas.