masendav sõltuvus. mitte huitigi pole arvutiavarustes teha, kuid sellegipoolest närib sees, et peaks lahti kaane kangutama ja seal sobrama hakkama. miljon tegevust mis oleks meelsamad ja mõtekamad. kuid ei. ahhhh, miks on viljandis epideemia, öelge.. *.*