laupäev, 8. oktoober 2011

leiud. *iseloomustus-käib-siia*

Tuhlates välise ketta peal ja otsides olulisi asju, sattusin peale vanadele kirjutistele. Või noh, vanadele.. umbes kevadest, kui kuupäevad ja salvestamised ei valeta (tänaseks kuupäevaks näitas küll 18.nov '11). Ära unund oli igatahes täielikult. Järgnev on kahest katkendid kahest erinevast docist eri paarikuuse vahega. Tundus kuidagi sobilik..
spikriks 2=ä, 6= enamasti õ, vahel ö ning y=ü, 8=ö .

Selle jaoks et t6esti kuhugi j6uda, tuleb end yles t66tada. 6Ppida, 6ppida ja veel kord 6ppida, st akadeemisiselt, informaalselt ja sotsiaalselt. K6igiti. Tegeledagi ju alati sellega, mis on eesm2rk..

olgu see siis mis tahes. Idee, millele j6ud on suunatud, ei oma tegelikku t2htsust, asi oleneb j6ust endast. K6ik on v6imalik, kui vaid, huvi, viitsimist, tahtmist ja m6ttet on. (loe: ideed).




* * *



88 p2risolu

t6eline 88elu

mitte seks pimedas toas

ega pidu joogijoas

vaid kuu t2hed ja salap2ra

valge 8kul lendamas 2ra

suundumas 8he nii kaunilt

taeva taustal yks auring

ja siis on kadund

eal ei tagasi, ma adun

tumetumesinine

ja nii pilvitusinine

6ine sinine taevas

ei v2si vaatamast taevast

maa peale alla

kui saan lennelda katuste kohal

metsade laante ja kivimyyride ohak

ei tee kunagi liiga mu tallaalla

sest mul on tiivad ja ma lendin

t2htede poole, sinna kus n2en vendi

kaugele 2ra siit, minema

saan minna ja sirelda

see on mu v6imalus,

kasutamata j2tmine oleks patt

syya juua l6butseda

ole vait ja j2ta jutt

teeni edasi

.