KKAs pole kummaline, et inimesed aja lõikes läbivalt kyll muutuvad, kuid ütleme aasta plaanis jäävad probleemid ja lahendid samaks? Ikka samad lahenduseta asjad.. ons üldse neid võimalik lahendada siis? Ons võimalik leida unistusi?
Muretsen liigselt. Vajalike ja ebavajalike asjade pärast. Kuid kus on nende vahel piir?
Põhimõtteliselt...