neljapäev, 13. oktoober 2011

Tee.


Kui ma olin umbes 5-ne, tundus tulevik sellise lookleva teena, milles sirendasis kooliaastad ja peale seda ülikool ja töö, ilmselt. Ilmselt, sest alates kk lõpust hakkas pilt hägustuma ja muutus üsna uduks. Sellest polnud probleemi, aega oli laialt ja tulevikus saab ju täpsemalt otsustada siistete soovide järgi. Nüüd, olles jõudnud 11.klassi algusesse ja lähenemas on kk lõpp kohutava kiirusega, on tee endiselt kk lõpust kahtlases udus. Üsna kurb.