laupäev, 25. veebruar 2012

Vabariigi aastapäev rahvuslikkus võtmes


CLOUSE ENOUGH?

No peaaegu.
Esimene proov midagi sellist ise luua
on kopeerimise teel.

Tegelikult oleks ülimalt tänulik sellele, kes suudaks mind semiootika vallas harida. Kõik märgid, kirikirjad... tähendusi siin-seal leidub, kuid ühtsem leksikon või eelistatumalt kerge korvitassi-loeng oleks etem.
Vabatahtlikke?

Pai.
Ja head eilset 94. Vabariigi Aastapäeva!