No peaaegu.
Esimene proov midagi sellist ise luua
on kopeerimise teel.
Tegelikult oleks ülimalt tänulik sellele, kes suudaks mind semiootika vallas harida. Kõik märgid, kirikirjad... tähendusi siin-seal leidub, kuid ühtsem leksikon või eelistatumalt kerge korvitassi-loeng oleks etem.
Vabatahtlikke?
Pai.
Ja head eilset 94. Vabariigi Aastapäeva!