pühapäev, 22. aprill 2012

Tsentristlik slap

Ma suudan küll. Hea tiim seljataga, ja paljutki on võimalik teha ära.

WOOOOOOUUHEEAAAA!

jebbadii.
https://www.facebook.com/events/355977917776197/