Ma tahaksin kirjutada midagi ilusat. Kuid midagi ilusat sõnadesse ei tule.
Eriti kui arvuti iga liigutamise peale kõvaketta koos muusikaga välja, vaikusesse viskab. Viskab üle küll.
Päevad on totaalselt sassis. JA totaalselt tegevusi täis.
Eelmine esmaspäev sõitis mu kena, kallis ja punane, muide ka lukus jalgratas lukus trepikojast iseseisvalt minema. Järgmine päev viskasin ma oma telefoni sodiks. Homme saab nädal aega telefunitult, jee!
Vähemalt on näidendiproovides üsna edukalt läinud. Hakkab tunderaasuke tekkima, et ma polegi lootusetu juhtum ning paljalt eksituse teel teatriklassi sattunud. Misiganes ma teile rääkinud olen, on vaid sõnade tegemiseks, jõu saamiseks ja enda veenmiseks olnud - kui positiivne. Muust rohkem ei räägi.
Mullusel kolmapäeval oli jälle kahju 32.kk teatrilennukaaslastest. Sooviks ka neile süsteemsemat ja klassikalisemat õpet.. kuigi ei saa objektiivselt, ise klassikalises süsteemis kükitades, selle häädust hinnata. Ning peale seda sattusin Olde Hansasse sööma ja esimesi tööalasi tutvusi tegema.
Neljapääev algas tohuvabohult, telfita oli tore ärgata pool 11, kui 8st oli keemia ja ajalugu. Pööäääh.
Õhtu oli vähemalt eepiline: TTÜ meeskoor koos Sandra Sillamaa ja Cätlyn Jaagoga torudel, lisaks Täitsa Lõpp ppork (enamuses TTÜ mk liikmeist) - küll läbimäng-kontsert, kuid täitsa õige moodi. Ja uhke. Tihti ei näe laval 80 meesvokaali koostöös kahe torupilliga. Loodetavasti folgil näeb, arvestades selleaastast teemat (Mehe laul, toim.).
Loen inkaraamatut grammatikast. Sellised kuivad naljad hakkavad tasa taas külge jääma. JA ma olen praegu alles alguses...
Ja nüüd, arvestustenädal-tohutult töid, st pm lõpuks on midagi reaalselt TEHA koolis, eriala arvestused jooksevad näkku ja samal ajal olen saamas kahte töökohta. Muidugi tuleb kõik korraga, kui tuleb.
Oe himmet, võeh himmet, himmet mis sol metsah sees. Ahjaa, ning korter on ka argipäeviti minu päralt. Niiet P-N, saab lällata siin! Jajahm.
Tegelikult on viimasel ajal palju ilusat olnud. Lihtsalt meelde ei tule, siis kui võiks. Kõik ilusad sõnad ja ilusad mõtted kerkivad esile nt kodu mano jalutades või kuskil mujal kus kindlasti neid üles tähendada ei saa. Kuid olgu ilusaga paremini kui on, mina sukeldun korraks eesti ajalukku.
Illosat!