pühapäev, 18. november 2012

Niipalju siis sellest

Tunde, palju tunde ettevalmistamist, paanikat, suisa põdemist (kergelt-kergelt), mõned hetkel ilusat ja kaootilist ning läbi ta ongi.
Ilus.
Kuid siiski.
Siinkohal puudub võimalus sobivat pilti siia lisada, mille järele on ometi nii suur vajadus.

Kummaline, et ma hindan kinke ja reageerin vastavalt suurelt ja andjale loodetavasti meelepäraselt, kui need on kas loomingulised või kallid. Või... see mida ma tahtsin. Ja mis tuli siiski üllatusena.
Kuid siis on see vähemalt siiras. Well, loodetavasti.