Oleme Gruusias. Päev kolme lennureisiga, tuima ootamise ja kultuuriśokiga. Nägin peaaegu esimest korda oma kaht kaasvõitlejat, kolmandat Moldovast. Leidsime kohalike taxistide ja muidu meeste kiuse üles ethno baari, mis eriti etno ei olnud, ACDC lõugamas üleliigse bassiga kõlareist. Kohaliku süldika nägime-kuusime ka ära kui kuskil restos söömas käisime. Selline jazzstandardiga rockabilly.
Hostel on võimas. Kohalik mees viis meid läbi garaaźukse maja taha ja karjus sealt seda tädi. Tädi rääkis meiega kehakeeles, tuli välja et mina oskan meist kolmest enim vene keelt purssida ja esialgu raha ega midagi muud meist teada ei tahetudki. Aga kuratlikult külm on siin see-eest. Ka teki all.
Miskit veel? Mäed olid võimasad. See oli esimene mulje. Kummaline maa. Künklik. Ja esimene kohaliku Fb sõbrakutse on ka olemas. Deem.
Kirju päev. Tõenäoliselt tulevad teisedki kirjud, hommikul on plaanis minna kohalikule turule. Loodan et jõuame. Veel ei muretse eesti murede pärast.Eemured on muretsetud ja järelsamused ei ole veel oma ajaga siin. Loodan et tuleb lahe olemine. Ja rõõmus.