pühapäev, 27. oktoober 2013

UUS ALGUS

Olen linnas ma. Ja samas metsas.
Olen lõpetanud kahtlemise, distsiplineerin end nüüd tegema mida tahan.

Mul on plaan.
Mul on trumbid.
Mul on päästik - iha olla teadjam, osata ja aru saada.
Mul saab olema rutiin - tegutsemine vastavalt vajadusele, seekord studeerimine.
Mul on võimalikud variandid preemiaks - iga 20 õpitud tunni järel rakendan ma õpitu töösse, mis kajastub SIIN / nauding töö tegemisest / füüsiline asi või tegevus, nt skilli omandamisel võin osta endale ihaletud eseme või minna sõpradega teatrisse. Eks ma katseta.

Selle challenge'i aluseks on eelmises MOTi postituses olnud TEDxi 20 tunni õppimise-loogika video.

JUST DO IT, NOW!

ps, raamatusoovitus: "Harjumuse jõud" by Charles Duhigg, originaalis "The power of habit: why we do what we do in life and business". Eestikeelses versioonis Äripäeva raamat (2013).