kolmapäev, 8. jaanuar 2014

Päevaplaanidest. Ehk päris blogipostitus.

http://www.theodysseyexpedition.com/category/estonia
 -mingi lahe vana inglismaalt, kes jooksis kolme aastaga läbi kõigi hetkel oleva 201 iseseisva riigi. Üks koht kust lugeda transpordi kohta erinevais paigus. Tarvilik kunagi loodetavasti... ei, päris kindlasti!.
Noh. nt.
Ma tõestan teile, et Termodünaamika II seadus kehtib. Entroopia.
Teisisõnu see, et inimene pole kunagi rahul sellega mis tal on ning tahab seda, mida pole.

Mina pole rahul. Selle hetkeni muidugi, kui ma enesesugereeringuga pihta hakkan, kuid enne seda punkti näeb minu harilik argipäev praegusel hetkel välja järgmine:

Tõusen ilma äratuskellata. Kui on vaja kuhugi jõuda, nt 12.00ks linna autosõidutundi, siis õhtul sugereerin seda , et ärkan kell 9. Kui eriti kindel endas pole vms, tean et on vabam graafik, ärkan pool kümme, või nagu täna, 9:33.
Seejärel teen-söön hommikust, enamasti 2 praemuna, 3 viilu peekonit ja neljandik punase kastmega ubade purgist. Lisaks röstsai ja ebatrad. piim. Tavaliselt läheb sellele ca tund, sissearvestatud kodused idüllilised hommikused nääklemised koduse rahvaga ja näo-hammaste-kastruli pesu.
Juhul kui on asjatoimetusi, st sõidutund või trenn, siis on stress bussiaegadega ja linnaminek. Cmn, jälle siin keset metsa, kus 10min + bussi-varem-tuleku-varu 5 min kulub koduuksest bussipeatuseni! Ja siis veel bussi sõiduaeg. Lihtsalt pind.
Linnas olles pole enam hullu, hää kodune. Asjad aet, st 45 min linnas benssu kulutet ja jõusaalis 5x5 kavaga keha sodiks saadud, võib pimeduse saabudes hundiisuga taas kodu, st mitme bussisõidu peale mõelda-liikuda. Pigem nii õkva kui võimalik, pole ju liialt enam rahhi mis kaloririkaste näkside (tühja kõhuga loe: imemaitsvate lemmikshokolaadide... ja muu hea-parema) ning väljassöömise peale kulutada. Kui igapäevaselt väljas süüa, nagu alles sai harrastatud, kulub raha ennasunustavalt ruttu, tõestatud.
Kui taas kodus või, mis enam juhtub - ikka kodust-lahkumata kodus, on kiire internet mu ingel. Siis on chill, teada nihu-läind päev tervisliku söömise nurgast vaadatuna, kuid ehk õnnestunud täiendamise päev. Html siin, HTML seal, CSSist kaugemale pole jõudnud. Ja reiside- ning ülikooliplaneerimisest ka mitte. Aga siiski. Viibin ennasttunnustavalt palju aega arvutis. Õhtu, umbes 18st kuni 2-3ni on enamasti oma toa ja köögi vaheline siblimine. Ahjaa, ma elan kodus, vanematekodus. Ning ma pole rahul. Kujutate ette? Mõnes teises ajahetkes, mina ei kujuta.
Aga praegu küll.


PS, ei, pole hullu ega segast, olen sugereeringuga alustanud, seega kõik ilus-kena. Jah, ainult süüa tahaks. Hästi, mitte õhtust näksi. Meh.