In da wood.
Palju toredaid mõtteid.
esmaspäev, 28. aprill 2014
Alguseks: enne surma, tuleb ka elada. Keskendudes mitte elavale (nt. mammona), on see väga keeruline.
http://www.telegram.ee/vaimsus/kaido-pajumaa-mille-nimel-sina-elad#.U15oPVdsT_N
Uuem postitus
Vanem postitus
Avaleht