kolmapäev, 9. aprill 2014

Projekt nr Hamburg, Lady in Pink ehk hilisõhtune kokteilitegu

Peaaegu Lady in Pink välimuselt
Hamburgis on baar, hea, nime ei mäleta. Seal oli kokteil, megahea: Lady in Pink.
Google seda selles versioonis ei tea, tema pakkus mulle gin-toonikuid ja eggnogge.


Koostises on:
  • Amaretto
  • Malibu rum
  • Peachtree
  • Kirsinektar 
  • Apelsinimahl

Muud ma ei tea, koguseid, how-to'd: mitte midagi. Kuid siin ma siis katsetan.

Raha ei raatsinud palju selle alla panna, niisiis Amaretto on eestis tehtu, Malibu asendasid Bacardi olemasoleva madisega ning kümpase Peachtree asendasin samuti 3,6-se virsikulikööriga. Päris kirsinektari (kirjade järgi) leidsin ka imekombel Solarisest ning apelsinimahla leiab igalt nurgalt.

Kasutatud joogipoolis


Mõõteanumaid mul samuti korralikke pole, kasutasin Luminiaci firma shotiklaasi, millesse väidetavalt läheb 3,4cl. Nii ma siis mõõtsin kriipsupealt silma järgi parajalt.

Mõõteriist













Iga alkohol kriipsuni ja klaasi. Sinna peale kord juurde üht ja teist mahla kuni IKEA kõige popima klaasi servast jäi puudu minu nimetissõrme jagu. Õige kokteiliklaasi ning sheikeri puudumisel pidin lusikaga klaasis joogid läbi segama ning valasin serveeringu mõttes osa martiniklaasi.



Maitse poolest nüansirikas, kuid mitte sama mis Hamburgis.

Lonksu alguses on tunda virsikut, siis apelsini ning lõpus kirssi. Kuigi ma ei kasutanud kookosrummi Malibud, oli tunda ka kerget kookospähkli maitset.

Kuigi maitse ja välumus pole sama mis Saksas, on toime ikkagi selline... püsti ma praegu tõusta ei julge.