Kuid sellegipoolest on hea teada oma hetkeasukohta. Koordinaadid olemas, on lihtsam hakata orienteeruma ja liikuma ühes 360 kraadilisest võimaluste suunast. Ütleme parem: ainus mõistlik. Venitada seni kuni too selge. Siis liikuda. Juhuu.
Toredate inimeste blogidest leiab reeglina toredaid asju. Kes mäletab Lord of The Dance sümfi hiilgeaegadest? Noway, aga siin on lahedam, ainest saadud sest'. et siis... teeme järgi, onju?