esmaspäev, 5. detsember 2011

Murphylik fenomen

Üsnagi huvitav fenomen on see, kuidas minu enesetunne ja sõpsude interaktiivse suhtluse alustamine on omavahel võrdelises seoses.
Näide.
Mul on megaheatuju, saadud millestki tohutult inspiratsiooni. Miskiheapärast on vaja arvutisse suunduda istuma. Logides sisse kohtadesse, mul on missioon, millega tegeleda. Ja alati just siis hakkavad mitmed inimesed suhtlema, kõik korraga.
Kuid teisene situatsioon, olen väsinud, kuid tahaks lobiseda, kasvõi trükkides, istun arvutisse, alateadvuses loodan et keegi pöörab tähelepanu, ja mis on tulemus-? Ümmargune null (0) suhtlusaknaid, alustatuna teiste poolt.

On see kokkusattumus või telepaatia? Seleta nüüd ära..