Sest kui elu on seiklus, liigub ta eepiliselt kiiresti. Kiire liikumine toimub lennuki õhkutõusmisel näiteks. Ülespoole. Kas see tähendab, et aeglaselt liikumine toimub allapoole? Alla aeglaselt ja kiirelt üles... enamasti on vastupidi. Ma loodaks ka, et see äsjane tõus enne 19kümnendat oli pigem aeglane. Sest praegune etno (!!!-?) ei tundu enam mulluse tõusuga, pigem šelline madallangemine; loodetavasti kiirelt ja KASVÕI valusalt, kuid kiire surm on parem kui piiiiiin...
Jah, elu ei ole seiklus, elu on sinusoid. Ja kõik asjad on vist liblikatega koos paremad.